Årets sesong nærmer seg med stormskritt! Kampoppsettet for sesongen 17/18 er klart.
I år som i fjor spilles det en liga.
Kokkosligaen vokser stadig og har i år fått enda et nytt lag. Vi ønsker Lillehammer Mighty Pucks hjertelig velkommen inn i familien.
Ber alle lag ta en kikk over oppsettet, da det er fullt mulig at det dukker opp en feil eller to.
Gi beskjed hvis dere ser noe snodig, så skal vi rette det.
Ber også alle lag om å følge med på når dere har ansvaret for sekreteriat og sørge for at dere har en mann på plass! Det vil bli nødvendig å stille som dommer i noen kamper, men dette vil det bli informert om når vi har fått oppsettet fra dommer.
VIKTIG AT DET BLIR GITT BESKJED HVIS KAMPER BLIR UTSATT!
Ønsker alle lag og spillere lykke til i årets sesong!
Mvh
Kenneth Andresen og Hans Petter Kval
Tabell 2017/2018:
#: | Lag: | Kamper spilt: | S-U-T: | Målforskjell: | Poeng: |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kringsjå | 17 | 16-0-1 | 128-37 (91) | 32 |
2 | Sentrum | 16 | 14-0-2 | 158-37 (121) | 28 |
3 | Stampa Bay | 17 | 12-1-4 | 131-70 (61) | 25 |
4 | LSI Flamingos | 18 | 9-3-6 | 91-87 (4) | 21 |
5 | Bæla | 18 | 10-0-8 | 119-78 (41) | 20 |
6 | Baglerne | 16 | 5-2-9 | 68-73 (-5) | 14 |
7 | Vingrom | 16 | 7-0-9 | 73-95 (-22) | 14 |
8 | Skurva | 16 | 6-0-4 | 74-103 (-29) | 12 |
9 | Migthy Pucks | 15 | 2-0-13 | 44-163 (-119) | 4 |
10 | Softis | 18 | 0-0-18 | 23-169 (-116) | 0 |
Kampoppsett 2017/2018:
Dato/Klokkeslett | Ishall | Hjemmelag | Bortelag | Sekreteriat/dommer | Resultat |
---|---|---|---|---|---|
Tirsdag 03/10-17 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Kringsjå | Stampa Bay | 4-6 |
Fredag 06/10-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Stampa Bay | Sentrum + Dommer | 3-7 |
Søndag 08/10-17 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | LSI Flamingos | Skurva + Dommer | 5-3 |
Onsdag 11/10-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Softis | Bæla + Dommer | 7-2 |
Torsdag 12/10-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | LSI Flamingos | Vingrom + Dommer | 1-6 |
Søndag 15/10-17 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Kringsjå | Baglerne + Dommer | 1-8 |
Mandag 16/10-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Mighty Pucks | Softis | 8-5 |
Tirsdag 17/10-17 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Vingrom | Mighty Pucks | 3-2 |
Onsdag 18/10-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Baglerne | LSI Flamingos + Dommer | 4-11 |
Søndag 22/10-17 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Kringsjå | Vingrom + Dommer | 1-10 |
Mandag 23/10-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Stampa Bay | Sentrum | 3-12 |
Onsdag 25/10-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Kringsjå | Bæla | 2-7 |
Torsdag 26/10-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Softis | Kringsjå + Dommer | 7-3 |
Søndag 29/10-17 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Mighty Pucks | Vingrom + Dommer | 17-2 |
Mandag 30/10-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Vingrom | Baglerne | 3-4 |
Tirsdag 31/10-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Sentrum | Skurva + Dommer | 1-30 |
Onsdag 01/11-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Bæla | Stampa Bay + Dommer | 1-22 |
Fredag 03/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Softis | Mighty Pucks + Dommer | 6-2 |
Søndag 05/11-17 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Bæla | Baglerne + Dommer | 5-2 |
Mandag 06/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Skurva | Softis + Dommer | 6-3 |
Onsdag 08/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Baglerne | LSI Flamingos | 6-2 |
Torsdag 09/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Mighty Pucks | Bæla + Dommer | 9-2 |
Søndag 12/11-17 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Sentrum | Vingrom + Dommer | 3-9 |
Mandag 13/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | LSI Flamingos | Stampa Bay | 6-0 |
Tirsdag 14/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Vingrom | Baglerne + Dommer | 1-3 |
Tirsdag 14/11-17 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Bæla | Kringsjå + Dommer | 5-3 |
Fredag 17/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Sentrum | Softis + Dommer | 2-8 |
Mandag 20/11-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Softis | Sentrum + Dommer | 11-1 |
Onsdag 22/11-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Sentrum | Bæla + Dommer | 1-11 |
Søndag 26/11-17 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Vingrom | LSI Flamingos + Dommer | 9-3 |
Mandag 27/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Mighty Pucks | Skurva + Dommer | 10-1 |
Tirsdag 28/11-17 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Skurva | Kringsjå + Dommer | 13-1 |
Onsdag 29/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Stampa Bay | Sentrum + Dommer | 1-14 |
Torsdag 30/11-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Bæla | Stampa Bay + Dommer | 1-8 |
Tirsdag 05/12-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Stampa Bay | Vingrom + Dommer | 6-11 |
Onsdag 06/12-17 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Vingrom | Baglerne | 2-11 |
Fredag 08/12-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | LSI Flamingos | Kringsjå | 3-3 |
Søndag 10/12-17 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Skurva | Softis + Dommer | 10-3 |
Mandag 11/12-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Softis | Bæla + Dommer | 11-1 |
Tirsdag 12/12-17 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | LSI Flamingos | Skurva + Dommer | 5-7 |
Torsdag 14/12-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Baglerne | LSI Flamingos + Dommer | 6-1 |
Søndag 17/12-17 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Baglerne | Mighty Pucks + Dommer | 4-1 |
Tirsdag 19/12-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Bæla | Stampa Bay + Dommer | 3-13 |
Runde 2 | |||||
Mandag 08/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Sentrum | Vingrom | 3-9 |
Torsdag 11/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Vingrom | Kringsjå | 3-7 |
Søndag 14/01-18 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Baglerne | Skurva | 5-1 |
Mandag 15/01-17 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Bæla | Baglerne + Bråten | 7-3 |
Onsdag 17/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Skurva | Kringsjå + Dommer | 6-5 |
Onsdag 17/01-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Softis | Bæla + Dommer | 7-1 |
Søndag 21/01-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Softis | Kringsjå + Dommer | 12-0 |
Mandag 22/01-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Skurva | Softis + Dommer | 4-3 |
Onsdag 24/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Sentrum | Skurva + Bråten | 3-9 |
Fredag 26/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Mighty Pucks | LSI Flamingos + Dommer | 16-2 |
Søndag 28/01-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Stampa Bay | Sentrum + Dommer | 3-7 |
Mandag 29/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Stampa Bay | Mighty Pucks + Olsvik | 7-3 |
Onsdag 31/01-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Bæla | Stampa Bay + Dommer | 1-9 |
Onsdag 31/01-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | LSI Flamingos | Sentrum + Dommer | 6-7 |
Søndag 04/02-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Sentrum | Kringsjå + Dommer | 1-15 |
Søndag 04/02-18 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | LSI Flamingos | Softis + Dommer | 6-6 |
Mandag 05/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Vingrom | Sentrum + Bråten | 6-3 |
Tirsdag 06/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Skurva | Vingrom + Dommer | 2-9 |
Onsdag 07/02-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Stampa Bay | Baglerne + Dommer | 1-15 |
Fredag 09/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Bæla | Skurva + Dommer | 2-6 |
Mandag 12/02-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Baglerne | Bæla + Dommer | 5-5 |
Tirsdag 13/02-18 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Softis | Mighty Pucks + Dommer | 5-0 |
Onsdag 14/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | LSI Flamingos | Softis + Bråten | 4-8 |
Torsdag 15/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Kringsjå | LSI Flamingos + Dommer | 2-10 |
Fredag 16/02-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | Baglerne | Kringsjå | Bæla + Dommer | 2-5 |
Mandag 19/02-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | LSI Flamingos | Bæla | Stampa Bay + Olsvik | 9-4 |
Tirsdag 20/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Baglerne | Kringsjå + Dommer | 0-5 |
Onsdag 21/02-18 kl 21.30 | Ungdomshallen | Mighty Pucks | Skurva | Bæla + Dommer | 2-7 |
Søndag 25/02-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Mighty Pucks | Vingrom + Dommer | 11-1 |
Mandag 26/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | LSI Flamingos | Kringsjå | Softis + Bråten | 1-5 |
Tirsdag 27/02-18 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Stampa Bay | Baglerne + Dommer | 11-2 |
Onsdag 28/02-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Softis | Skurva + Dommer | 5-0 |
Tirsdag 06/03-18 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Baglerne | LSI Flamingos + Dommer | 10-3 |
Torsdag 08/03-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Skurva | Stampa Bay | Sentrum + Olsvik | 4-8 |
Søndag 11/03-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Bæla | Skurva | Baglerne + Dommer | 3-4 |
Mandag 12/03-18 kl 19.30 | Kristins Hall | LSI Flamingos | Sentrum | Mighty Pucks + Dommer | 2-11 |
Tirsdag 13/03-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | LSI Flamingos | Stampa Bay + Dommer | 0-5 |
Onsdag 14/03-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Mighty Pucks | Kringsjå | Bæla + Dommer | 1-16 |
Fredag 16/03-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Baglerne | Vingrom | Mighty Pucks + Dommer | 5-0 |
Søndag 18/03-18 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Softis | Vingrom + Dommer | 5-0 |
Søndag 18/03-18 kl 20.30 | Ungdomshallen | Stampa Bay | Vingrom | Mighty Pucks + Dommer | |
Mandag 19/03-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Kringsjå | Baglerne | Skurva + Dommer | |
Tirsdag 20/03-18 kl 21.00 | Ungdomshallen | Sentrum | Mighty Pucks | LSI Flamingos + Dommer | |
Onsdag 21/03-18 kl 19.30 | Kristins Hall | Skurva | Sentrum | Softis + Dommer | |
Fredag 23/03-18 kl 20.00 | Kristins Hall | Baglerne | Skurva | Bæla + Dommer | |
Tirsdag 27/03-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Softis | Kringsjå | Bæla + Dommer | 0-5 |
Onsdag 04/04-18 kl 21.00 | Kristins Hall | Vingrom | Mighty Pucks | Kringsjå + Dommer |